VLASOVÉ KARTÁČE – IKOO

KDO, CO JE IKOO?

IKOO je naprostou novinkou ve světě kartáčů!

Kartáče německé značky IKOO jsou jednoduše geniální a nadčasové. Elegantního, luxusního vzhledu si všimnete na první pohled. IKOO v sobě však skrývají mnohem víc než jen skvělý design. Mají speciálně navržený ergonomický tvar, který kopíruje pokožku hlavy pro snadné česání vlasů. Celý koncept kartáčů IKOO vychází z poznatků tradiční čínské medicíny, kartáče zároveň fungují jako tzv. stimulátor reflexních bodů a nástroj pro příjemnou masáž pokožky hlavy. Stimulací vlasové pokožky dochází k lepší cirkulaci krve a živin v těle.

IKOO kartáče se snadno čistí, protože jsou vyrobeny z akrylátu a ručně získávané vzácné pryskyřice. IKOO je vhodné pro vegany. Kartáč je sestaven z jednotlivých pevných dílů vyrobených z IKOO produkce a celá výroba IKOO probíhá bez použití jakéhokoliv lepidla testovaného na zvířatech.

IKOO se vyrábí ve dvou variantách – klasické a kompaktní (obsahuje krytku, která chrání štětiny, ideální na cesty). Zároveň v několika barvených provedeních – černé, bílé, metalické odstíny zlaté, stříbrné, růžové, starorůžové nebo blankytně modré.

Vyberte si svůj IKOO ještě dnes.

IKOO HOME Metalický Růžovo/Bílý

Kartáč na vlasy IKOO

ikoo kartáč na vlasy provádí masáž vlasové pokožky přesně podle zásad Tradiční čínské medicíny.

Štětce kartáče ikoo přinášejí harmonizující vliv na váš organismus. Speciální konkávní tvar štětin umožňuje vnitřní masáž konkrétních akupunkturních bodů a reflexologie pokožku hlavy.

Jeho používání zlepšuje cirkulaci krevního oběhu a zásobování živinami v pokožce hlavy.

Denní masáž hlavy s ikoo kartáčem tak může přispět k udržení zdraví celé oblasti hlavy a krku.

Měkké štětiny umožňují vlasy česat současně za masírování pokožky, což bude balzámem pro vaši duši.

IKOO POCKED Černý

IKOO je naprostou novinkou ve světě kartáčů!

Štětiny kartáče jsou rozestavěny do tvaru šachovnice. Je zde kladen důraz na tradiční čínskou medicínu. Nejde tedy jen o kartáč, ale i o masážní pomůcku, která bude stimulovat vaše meridiány, ideálně vám zapadne do ruky a v neposlední řadě je 100 % vegan!

IKOO kartáč se nezaměřuje pouze na vlasy, ale zároveň stimuluje energetické meridiány (dráhy). Díky svému ergonomickému tvaru perfektně padne do ruky a tlak se rozkládá rovnoměrně.

Kartáč IKOO masíruje pokožku hlavy a energetické meridiány v několika místech současně a z česání vlasů se stává čistý wellness zážitek.

IKOO ,,vegan“ je vhodný pro vegany. Kartáč je sestaven z jednotlivých pevných dílů vyrobených z IKOO produkce a celá výroba IKOO probíhá bez použití jakéhokoliv lepidla testovaného na zvířatech.

IKOO POCKED Metalický Zlato/Černý

Kartáč na vlasy IKOO

Tradiční čínská medicína (TČM/TCM) již 2000 let harmonizuje tělo i ducha již 2000 let a ikoo kartáč na vlasy provádí masáž vlasové pokožky přesně podle zásad TČM.

Štětce kartáče ikoo přinášejí harmonizující vliv na váš organismus. Spenciální konkávní tvar štětin umožňuje vnitřní masáž konkrétních akupunkturních bodů a reflexologie pokožku hlavy.

Jeho používání zlepšuje cirkulaci krevního oběhu a zásobování živinami v pokožce hlavy.

Denní masáž hlavy s ikoo kartáčem tak může přispět k udržení zdraví celé oblasti hlavy a krku.

Měkké štětiny totiž umožňují vlasy česat současně za masírování pokožky, což bude balzámem pro vaši duši.