Vlasová kosmetika ALTERNA – BAMBOO

KDO, CO JE ALTERNA?get-katies-volume

Profesionální vlasová péče Alterna nabízí revoluční přípravky, které určují standard pro tu nejluxusnější vlasovou kosmetiku na světě.  Alterna využívá nejvzácnější účinné složky, kterýmijsou kaviár, mořské bioaktivní látky, certifikované organické rostlinné výtažky a italský lanýžový olej. Prokazatelné výsledky této kosmetiky ohromily řadu celebrit jako Reese Witherspoon, Jessica Alba či Katie Holmes.

 

ŘADA BAMBOO

SMOOTH-SHINE-VOLUME-UV+-STYLE-MEN-BEACH

Každý produkt z řady BAMBOO obsahuje bio výtažek z bambusu, který je bohatý na aminokyseliny, cukry a minerály. Bambus vlasy posiluje, ozdravuje a intenzivně hydratuje, aniž by je zatěžoval. Obnovuje přirozenou schopnost vlasů odolávat každodenním nepříznivým vlivům okolního prostředí. Výtažek z bambusu je pak spojen s další účinnou složkou pro řešení specifického problému.

Výrobky řady BAMBOO nesou ochrannou známku ECOCERT pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Všechny přípravky z této řady poskytují ochranu před UV zářením a tepelným poškozením, zároveň chrání barvu před vyblednutím.

Bamboo3

ALTERNA BAMBOO SMOOTH

pro silné, hladké a zdravé vlasy (bambus & kendi olej)

Vzácný bio kendi olej je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů omega-3, 6 & 9 mastných kyselin a vitaminu E se silným antioxidačním účinkem. Předchází poškození vlasů a sceluje vlasovou kutikulu, díky čemuž jsou vlasy neuvěřitelně hladké, snadno upravitelné a oslnivě lesklé – bez krepatění. Výtažek z bambusu vlasy posiluje, ozdravuje a hydratuje.

 

NAJDETE NA NAŠEM E-SHOPU

weeeb

0 Comments

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*