PROFESIONÁLNÍ KULMY NA VLASY PAUL MITCHELL Neuro™

KDO, CO JE Paul Mitchell Neuro™?

Styl vychází z toho, co je uvnitř.

Řada Neuro™ představuje vybroušené nástroje pro profesionální stylisty. Kreativní vize podporované špičkovou technologií.

NEJMODERNĚJŠÍ VÝROBA – nástroje Neuro® jsou vyrobeny v technologicky dokonalých podmínkách tak, aby splňovaly nejvyšší průmyslové standardy.

CHYTRÝ MIKROČIP DODÁVÁ OPTIMÁLNÍ VÝKON – chytrý mikročip monitoruje teplotu žehličky během toho, co pracujete, a stará se o přesné, rovnoměrné teplo.

TITANOVÝ POVRCH – prémiový isotermní titan zajišťuje perfektní, rychlé a rovnoměrné zahřátí. Extra hladké pláty sklouznou po vlasech jediným tahem.

NÁSTROJE DOSAHUJÍ 230°C BĚHEM 30 VTEŘIN – SmartSense reguluje teplotu 50x za vteřinu a reaguje za ¼ vteřiny.

Produkty mají řemeslné zpracování, kvalitní průmyslové komponenty a nekompromisní kontroly kvality.

Paul Mitchell NEURO® UNCLIPPED Styling Rod 25mm

Profesionální kulma na vlasy

Pro plážové vlny

Dokonalé výsledky– velká kulma bez klipu o průměru 2,5 cm, ideální pro vlny a lokny

Inteligentní styling– extra dlouhá pracovní plocha s titanovou technologií SmartSense se zahřívá na 230°C* v nejkratším možném čase; SmartSense Technology mikročip zajišťuje opětovné ultra rychlé zahřátí;programovatelné nastavení teploty  a funkce automatického vypínání báječně doplňují celek.

Pohodlná manipulace– studený hrot včetně ochranné rukavice pro snadný styling; 2,7 m dlouhý síťový kabel a univerzální napětí (110 – 240 V) napájení umožňuje použití kdekoliv na světě.

*u barevných vlasů doporučujeme s ohledem  na trvanlivost barvy používat teplotu maximálně 176°C

Paul Mitchell NEURO® UNCLIPED Small Styling Cone 19mm

Kónická kulma na vlasy

Pro prstýnkové kadeře

Stylové výsledky– úzká kónická kulma bez klipu opčůměru 1,9 cm; ideální pro prstýnkévé vlny a kudrny.

Inteligentní styling– extra dlouhá pracovní plocha s titanovou technologií SmartSense se zahřívá na 230°C* v nejkratším možném čase; Smartsense Technology mikročip zajišťuje opětovné ultra rychlé zahřátí;programovatelné nastavení teploty a funkce automatického vypínání báječně doplňují celek.

Pohodlná manipulace– studený hrot včetně ochranné rukavice pro snadný styling; 2,7 m dlouhý síťový kabel a univerzální napětí (110-240 V) napájení umožňuje použití kdekoliv na světě.

* u barevných vlasů doporučujeme s ohledem na trvanlivost barvy používat teplotu maximálně 176°C

NEURO® CURL

Kulma na vlasy pro vlny, kudrny

Univerzální– dokonalý styling glamorózních vln nebo svůdných kudrn jediný nástrojem

Inteligentní styling– extra dlouhá pracovní plocha s titanovou technologií SmartSense se zahřívá na 230°C* v nejkratším možném čase; Smartsense Technology mikročip zajišťuje opětovné ultra rychlé zahřátí;programovatelné nastavení teploty a funkce automatického vypínání báječně doplňují celek

Pohodlná manipulace– studený hrot včetně ochranné rukavice pro snadný styling; 2,7 m dlouhý síťový kabel a univerzální napětí (110-240 V) napájení umožňuje použití kdekoliv na světě

* u barevných vlasů doporučujeme s ohledem na trvanlivost barvy používat teplotu maximálně 176°C

0 Comments

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*