PROFESIONÁLNÍ FÉNY NA VLASY

Používejte stejné fény na vlasy jako celebrity.

Díky špičkové technologii si fény značky ghd zamilovaly ženy po celém světě včetně celebrit. Najdete je v koupelnách Cameron Diaz, Lady Gaga, Madonny či Gwyneth Paltrow. O produktech ghd se často mluví v superlativech a jsou srovnávány se “snobským” vozem Aston Martin.

Profesionální nano-iontové kondicionérové fény Bio Ionic představují převratný krok vpřed ve vysoušení vlasů fénem. Tyto fény umožňují milionům přirozených iontů proniknout do vlasů a tím je hydratovat. Profesionální fén vysuší do hladka, o polovinu rychleji než běžné fény a bez tepelného poškození. Zároveň je však lehký a tichý. Fén uhladí kudrnaté, suché i statické vlasy. Přidává objem a obnovuje lesk.

Profesionální vysoušeče vlasů značky PAUL MITCHELL. Vytvoří dokonalou foukanou s vysoce výkonným profesionálním vysoušečem vlasů NEURO s turmalíkovými ionty. Technologie SmartSense mikročip hlídá čistotu filtru, zaručuje špičkový výsledek a extra efektivní styling. Design fénu umožňuje jeho odložení ve vertikální poloze a 2000W výkonu se dokonale hodí pro profesionální práci

Paul Mitchell NEURO® DRY

Dokonalý styling

Turmalínové ionty vysouší vlasy šetrně zevnitř ven, redukují krepatění vlasů a propůjčují jim lesk.

4 nastavitelné úrovně teploty a ochlazovací tlačítko jsou vhodné pro jakýkoliv účes.

Novinka „Clean Filter“ – po 100 hodinách provozu kontrolka upozorní na nutnost vyčistění filtru.

Pohodlná manipulace
Design fénu umožňuje jeho odložení ve vertikální poloze a 2000 W výkonu se dokonale hodí pro profesionální práci.

Včetně silikonového difuzéru, vhodného pro téměř jakýkoliv fén.

ghd Air

ghd představuje „Air“ – svůj první fén pro domácí použití s výkonem profesionálního fénu

Tento fén vznikl na základě několika let výzkumu, vývoje a testování a byl vyvinut ve spolupráci s profesionály, aby vlasy vypadaly jako vyfoukané od kadeřníka každý den.

Díky nejmodernějšímu motoru a iontové technologii maximálně zkracuje dobu vysoušení, zároveň předchází krepacení a vlasy zanechává hedvábně jemné a lesklé.

Elegantní ghd Air je dokonalým společníkem legendárních žehliček ghd, které se postarají o naprosto bezchybný vzhled vlasů za jakýchkoliv okolností. Speciálně navržený ergonomický tvar fénu je navíc zárukou snadné manipulace a maximální kontroly nad požadovaným výsledkem.

Co si zapamatovat o ghd fénu:

– profesionální výkonný AC motor: kvalitní, doživotní motor pro rychlé a silné vysušení
– pokročilá iontová technologie pro snížení krepatosti a dosažení hladkých a jemných vlasů
– tlačítko se studeným vzduchem pro rychlý nápor studeného vzduchu, který zafixuje účes
– ergonomický design, pro snadnou manipulaci a maximální kontrolu
– dva odlišné nástavce, které pomohou vytvořit různé styly volitelný výkon a kontrola teploty
– profesionální, 3 metry dlouhý kabel
– odnímatelný filtr

Bio Ionic iDry WhisperLight

„Dry“ z angličiny znamená „Sušit“
Velmi lehký a tichý, patentovaný fén Whisper Light™ od Bio Ionic funguje na principu nano-iontové hybridní technologie, která je nejnovějším druhem minerální technologie Natural Ion Complex™ (Komplex přirozených iontů).

Systém směsi hybridních minerálů využívá revoluční molekulární nanotechnologie, která produkuje přirozené záporné ionty s vysokým nábojem dosahujícím pětinásobku předcházejících hodnot. Tento systém zároveň využívá vysoce intenzivní infračervené energie (Far Infrared Energy) za účelem nejrychlejšího vysušení spolu s nejlepšími možnými regeneračními účinky pro vlasy. Výsledkem je extra rychlé vysušení vlasů bez jakéhokoliv poškození, a vlasy jsou navíc jemné, lesklé, zdravé a dobře hydratované.

0 komentářů

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*