ghd – profesionální žehličky na vlasy

KDO, CO JE GHD?

Produkty společnosti ghd využívají špičkovou technologii, kterou si zamilovaly ženy po celém světě, vč. celebrit. Jejich produkty využívá například Cameron Diaz, Lady Gaga, Madonna a další. Produkty značky ghd jsou srovnávány s vozem Aston Martin a patří mezi nepostradatelné produkty vlasových stylistů na světových týdnech módy.

Společnost ghd vyrábí fény a žehličky na vlasy, kartáče pro všechny druhy vlasů či stylingovou kosmetiku na vlasy.

ghd Artic Gold - profesionální žehlička na vlasy

Luxusní žehlící plochy vlasy vyhladí a dodají jim oslnivý lesk. Ideální pro všechny typy vlasů.

Zlaté žehlící plochy jsou zaoblené a ultrahladké s lesklým finišem, aby jimi vaše vlasy projely lehce a bez námahy.

Žehlička je lehká a při použití zůstává déle chladnější na dotek. Ochranné pouzdro bezpečně zakryje horké žehlící plochy v případě, že ihned po použití potřebujete vzít žehličku s sebou.

Jedinečný design umožňuje snadné zacházení při jakémkoliv typu stylingu. Díky zaoblené horní části žehličky dosáhnete kvalitnějšího výsledku – ať už chcete vytvořit vlny nebo vlasy vyhladit.

Pokud žehličku nepoužíváte déle než 30 minut, automaticky se vypne. Keramické ohřívače a zaoblené  žehlící plochy umožňují rychlé a snadné použití.

ghd Platinum 26 mm - luxusní žehlička na vlasy

Tato žehlička dokáže radikálně proměnit i tu nejhouževnatější strukturu vlasů, kterou disponují vlasy silné, vlnité nebo afro. Jedním tahem upraví silnější pramen vlasů, čímž se žehlení značně urychluje.

Speciální  kloub unikátního tvaru perfektně zarovná žehlící plochy, poskytne dokonalou kontrolu nad stylerem a usnadní Vám práci při vytváření jakéhokoliv stylu.

Pomocí technologie Tri-zoneTM se zahřívá rovnoměrně na optimální teplotu 186°C pro dosažení těch nejlepších výsledků. Rovnoměrné zahřívání hlídají tři teplotní senzory na každé žehlící ploše.

Technologie Tri-zoneTM – jsou 3 okamžitě reagující senzory v každé žehlící ploše, které udržují konstantní optimální teplotu pro žehlení – 186°C. Což umožňuje rychlejší žehlení při menším množství tepla.

ghd Gold Mini styler 13mm - luxusní žehlička na vlasy

Tato žehlička je skvělá pro krátké vlasy či pro úpravu ofiny.

Všechny produkty z řady ghd Gold Series jsou lehké, mají jedinečný design a ultrahladké žehlící plochy, které jsou zaoblené pro dosažení perfektního výsledku bez námahy.

Tato žehlička nabízí řešení pro každého, bez ohledu na to, zda chcete vytvořit vzdušné vlny, vlasy uhladit nebo jen zkrotit neposlušnou ofinu.

Ochranné pouzdro bezpečně zakryje horké žehlící plochy v případě, že ihned po použití potřebujete vzít žehličku s sebou.

Všechny produkty ghd se automaticky přizpůsobí elektrickému napětí v síti, optimálních výsledků tak dosáhnete kdekoliv na světě.

Ohřívače se automaticky vypnou po 30 minutách nepoužívání žehličky.

0 Comments

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*