ghd – fén pro domácí použití s výkonem profesionálního fénu

KDO, CO JSOU FÉNY GHD !!!

Fény ghd Vám umožní, aby Vaše vlasy vypadaly jako vyfoukané od kadeřníka každý den.

Uvnitř skrývají nejmodernější technologii a tak zkrátí dobu vysoušení na minimum, předchází krepatění vlasů, zanechají vlasy krásně lesklé. Díky speciálnímu ergonomickému tvaru zaručí snadnou manipulaci.

Elegantní ghd fény jsou perfektním společníkem pro gdh žehličky, které se postarají o naprosto bezchybný vzhled vlasů.

ghd Air

Tento fén vznikl na základě několika let výzkumu, vývoje a testování a byl vyvinut ve spolupráci s profesionály, aby vlasy vypadaly jako vyfoukané od kadeřníka každý den.

Díky nejmodernějšímu motoru a iontové technologii maximálně zkracuje dobu vysoušení, zároveň předchází krepacení a vlasy zanechává hedvábně jemné a lesklé.

Elegantní gdh Air je dokonalým společníkem legendárních žehliček gdh, které se postarají o naprosto bezchybný vzhled vlasů za jakýchkoliv okolností. Speciálně navržený ergonomický tvar fénu je navíc zárukou snadné manipulace a maximální kontroly nad požadovaným výsledkem.

Co si zapamatovat o ghd fénu:

– profesionální výkonný AC motor: kvalitní, doživotní motor pro rychlé a silné vysušení
– pokročilá iontová technologie pro snížení krepatosti a dosažení hladkých a jemných vlasů
– tlačítko se studeným vzduchem pro rychlý nápor studeného vzduchu, který zafixuje účes
– ergonomický design, pro snadnou manipulaci a maximální kontrolu
– dva odlišné nástavce, které pomohou vytvořit různé styly volitelný výkon a kontrola teploty
– profesionální, 3 metry dlouhý kabel
– odnímatelný filtr

ghd Aura Hairdryer

GHD aura byla vyvinuta s cílem stát se jedničkou ve své třídě – oproti ostatním profesionálním vysoušečům je výkonnější, profesionálnější a rychleji vysušuje vlasy.

Nový vysoušeč ghd aura je vybaven dvěma průlomovými technologiemi, čekajícími na udělení patentu, které vysoušení a stylingu dávají nový rozměr – umožňují přesnější práci a lepší kontrolu a celkově usnadňují úpravu vlasů.

Technologie Laminair™ (čekající na udělení patentu) – koncentrovaný, nevířivý proud vzduchu s rovnoměrně rozloženou teplotou pro snadnou úpravu vlasů a neopakovatelně hebký a zářivý vzhled.

Technologie Cool-Wall ™ (čekající na udělení patentu) – díky duté stěně zůstává hlavice i tělo přístroje studené i po dlouhém používání, takže se může více přiblížit k pokožce hlavy, pozdvihnout vlasové kořínky a vytvořit ohromující objem.

Motor nové generace – menší, lehčí, tiší, s delší životností a vyšší úsporou energie než tradiční profesionální vysoušeče.

Pokročilý ionizér – zbavuje vlasy statické elektřiny, krepatosti a létavosti.

Závěrečné zmrazení – chladivé ovanutí, které během okamžiku zafixuje účes.

Nastavení teploty a výkonu – umožňuje lepší kontrolu během stylingu.

GHD aura je přelomový produkt, který přináší zcela nový zážitek z foukání a stylingu a vlasům propůjčuje bohatý objem a oslnivý lesk.