ALTERNA CAVIAR – VLASOVÁ KOSMETIKA

ŘADA CAVIAR

BLONDE-CLINICAL-CLINICAL DANDRUFF-MOISTURE-REPAIR-STYLING-TREATMENT-VOLUME

CAVIAR je ucelená řada produktů určených vlasům, jež vykazují známky předčasného stárnutí vlivem každodenního stresu, okolního prostředí či chemie. Přípravky kaviárové řady bojují proti stárnutí na buněčné úrovni. Minimalizují viditelné projevy stárnutí a zlepšují celkový stav a vzhled vlasů.

Klíčovými složkami jsou:

Age-Control Complex® – kombinace výtažku z kaviáru, antioxidantu vitamínu C a regenerujících cytokinů zaplavuje vlasy leskem, vitalitou a pružností a výsledkem jsou krásné vlasy, mladší na pohled.

Seasilk® – směs vzácných podmořských rostlin, která dodává mimořádnou dávku hydratace a regeneruje poškozené vlasy.

ALTERNA CAVIAR BLONDE

Revoluce v péči o blond vlasy

Kompletní řada pěstících a stylingových produktů určených blond vlasům – přirozeným i barveným. Všechny produkty této kolekce dodávají svěžest blond tónům, chrání vlasy před UV zářením a tím předchází jejich stárnutí a zároveň vyblednutí barvy. Luxusní formule těchto přípravků, které byly vytvořeny tak, aby vyhověly specifickým potřebám blond vlasů, uhladí poletující vlasy, oživí barvu blond melírů, vlasům dodají na objemu a zanechají je sametově jemné a pružné.

Kaviárový šampon pro blond vlasy osvěžuje blond tóny a oživuje lesk. Tento jemný šampón bez sulfátů a parabenů s obsahem komplexu Color Hold®UVA/UVB ochrany aoptických rozjasňovačů dodává blond vlasům zářivý vzhled. Pro přirozené i barvené blond vlasy a blond melíry.

Použití:
Šampon vmasírujte do mokrých vlasů a na pokožku hlavy. Důkladně opláchněte. V případě nutnosti opakujte. Pro dosažení nejlepšího výsledku použijte vhodný Alterna kondicionér.

 

 

ALTERNA CAVIAR REPAIR

Revoluce v regeneraci poškozených vlasů

Pokud patříte mezi miliony žen, které si vlasy pravidelně barví, chemicky ošetřují či se neobejdou bez tepelného stylingu, pak tuto řadu přivítáte s nadšením. Produkty této řady mají vysoký podíl posilujících proteinů, jejichž účinnost na extrémně poničené vlasy byla klinicky prokázána, redukují lámavost vlasů až o 95% a mají okamžitý zkrášlující účinek. Vlasy jsou již po jednom použití viditelně lesklejší a na dotek jemnější.

Čekání na delší vlasy se nyní radikálně zkrátí – díky zázračné novince Lengthening Hair & ScalpElixir z řady Caviar RepairX od Alterny! Ke krásným, silným a dlouhým vlasům přispívají především dva faktory: zdravá pokožky hlavy a prevence lámavosti vlasů. Nový zázračný elixír od Alterny vyživuje pokožku a zároveň hydratuje a zjemňuje vlasy, aby předešel jejich lámání. Co ukázaly klinické testy?

Po dvou týdnech používání Lengthening Hair & ScalpElixir:

  94 %  testujících uvedlo, že jsou jejich vlasy delší a silnější
100 % testujících žen by produkt doporučilo přítelkyni, která touží po delších vlasech
100 % testujících žen potvrdilo, že přípravek nezatížil pokožku hlavy ani vlasy
  97 %  žen uvedlo, že jejich vlasy byly po použití elixíru jemnější, hladší a lesklejší

 

 

 

ALTERNA CAVIAR VOLUME

Řada Caviar Volume posiluje a odlehčuje jemné a křehké vlasy díky kombinaci peptidů, polymerů a pryskyřic, která dává vzniknout maximálnímu vzdušnému objemu.

Vrací mládí a objem jemným a lámavým vlasům. Tento bezsulfátovýšampón s obsahem komplexu Color Hold? a UVA/UVB ochranyjezdrojem esenciálních aminokyselin, které posilují strukturu vlasů, zlepšují jejich elasticitu, uchovávají v nich vlhkost a chrání barvu.

Použití: vmasírujte do mokrých vlasů a na pokožku hlavy. Důkladně opláchněte. V případě nutnosti opakujte. Pro dosažení nejlepšího výsledku použijte vhodný Alterna kondicionér.

0 Comments

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*